• Poradenská a konzultační činnost

 

Poradenská a konzultační činnost, projekty, audity

Společnost SIVRES a.s. provádí energetické audity a následně navrhuje úsporná opatření. Dále poskytuje konzultace v oblasti tepelné pohody, informace o zateplení objektů, výběru vhodného tepelného zdroje, možnostech rozvodu topného média, rekonstrukci vytápění a dalších.

Kompletní předávací stanice a kotelny

Společnost SIVRES a.s. zajišťuje kompletní dodávku teplovodních, horkovodních a parních zdrojů tepla. Zdroje tepla jsou navrhovány a dodávány s bezobslužným provozem. Dále naše společnost dodává kompaktní předávací stanice, které jsou nabízeny v různých technických variantách a jsou navrhovány dle požadavku projektanta a provozovatele. Řídící systémy pro předávací stanice a kotelny jsou dodávány v technologii dle požadavků zákazníků. Každá stanice a kotelna je osazena elektronickou regulací a její provoz je automatický, vyžadující pouze občasnou kontrolu.

Rozvody tepla

Společnost SIVRES a.s. provádí výstavbu rozvodů tepla použitím moderní technologie sytému předizolovaného potrubí. Tento systém je vybaven elektronickým monitorovacím zařízením , které kontroluje každý metr potrubí a automaticky hlásí poruchu sítě. Potrubní systém s monitorovacím zařízením má nízké provozní náklady, protože jakékoliv poruchy jsou objeveny dříve, než se na potrubí objeví první známky koroze.

Sivres, a.s. © Copyright 2013.